speaker-info

Muhammed ALYÜRÜK

İSBAK Genel Müdürü

1980 İstanbul/Bakırköy doğumlu olan Muhammed Alyürük İlk, Orta, Lise ve Üniversite eğitimlerini İstanbul’da tamamladı. Marmara üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar Programcılığı eğitiminin ardından, İşletme Lisans eğitimini de tamamlayarak, 2009 yılında Fatih Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü MBA (Master of Business Administration) Yüksek Lisans derecesini elde etti. Boğaziçi Üniversitesi ve Pamukkale Üniversitelerinden Trafik Mühendisliği üzerine eğitim alan Alyürük halen Haliç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde ikinci Lisans eğitimine devam etmektedir.

Profesyonel iş Hayatına 1999 yılında Air Alfa Havayollarında, Sistem Uzmanı olarak başlayan, 2000 yılında Sun Microsystem – Gantek’te Yazılım Geliştirici olarak görev yapan Muhammed Alyürük aynı yılın sonunda İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSBAK A.Ş ’de çalışmaya başladı. 2000-2004 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi – İSBAK A.Ş ’de Yazılım Uzmanı olarak çalışmalar yapan Alyürük, 2004-2005 yılları arasında, İstanbul Büyükşehir Belediyesi – İSBAK A.Ş ’de Haberleşme ve Görüntü Sistemleri Şefi görevini üstlenmiştir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi – İSBAK A.Ş ’de 2005-2011 yılları arasında ArGe ve Bilgi Teknolojileri Şefliği’nin ardından ArGe ve Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. Alyürük, İSBAK A.Ş. Genel Müdürlüğü görevini sürdürmektedir.

Evli ve 2 kız çocuğu babasıdır. İngilizce bilmektedir.

My Sessions